KONST / Litografier / Färglitografi 13051241
nr 1305 1241
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, "Duetten". Signerad, numrerad 77/180. Motivet: 82x55cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:07:59
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.000 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij